Kotły kondensacyjne

Kotły kondensacyjne
Gazowe kotły kondensacyjne

Nasza firma specjalizuje się między innymi w montażu kotłów kondensacyjnych niskiej i średniej mocy. Bardzo ważnym elementem jest dobór odpowiedniego kotła do potrzeb klienta. Dlatego chętnie doradzimy optymalne rozwiązania dla Państwa indywidualnych potrzeb. Wszystkie kotły gazowe wyposażone są w nowoczesne i przyjazne układy sterowania dzięki, którym możemy dostosować i zaplanować temperaturę do naszych potrzeb. Dodatkowo jest możliwość sterowania systemami grzewczymi z poza domu przez internet co daje komfort i oszczędność.

W naszej ofercie znajdują się między innymi: kotły gazowe kondensacyjne jedno i dwufunkcyjne takich producentów jak: Vaillant, Viessmann, Saunier Duval, Brotje, Termet, Beretta. Nasza firma posiada certyfikaty Autoryzowana Firma Instalacyjna oraz Autoryzowana Firma Instalacyjno-Serwisowa. To gwarantuje profesjonalny montaż zgodnie z wytycznymi producentów, oraz wymaganiami prawnymi. Świadczymy także usługi serwisowe pogwarancyjne na gazowe urządzenia grzewcze firm: Junkers, Vaillant, Viessmann, Saunier Duval, Beretta,

Przykładowe gazowe kotły kondensacyjne firmy Viessmann:

Viessmann Vitodens 200-W
Viessmann Vitodens 100-W
Viessmann Vitodens 111-W

Przykładowe gazowe kotły kondensacyjne firmy Vaillant:

ecoTEC pure
ecoTEC plus
ecoTEC exclusive

Przykładowe gazowe kotły kondensacyjne firmy Beretta:

Beretta Ciao Green

Przykładowe gazowe kotły kondensacyjne firmy Brotje:

EcoTherm Kompakt WBS-WBC
IntroCondens WHBS/WHBC
Kocioł kondensacyjny PWHC

Przykładowe gazowe kotły kondensacyjne firmy Termet:

Ecocondens Crytal II,
Ecocondens Silver,
Ecocondens Gold Plus

Jeśli są Państwo zainteresowani wymianą starego kotła na nowy, przebudową kotłowni i wymianą pieca stałopalnego na gazowy kondensacyjny, montażem kotła gazowego kondensacyjnego w nowym domu to zapraszamy do kontaktu. Gazowe kotły kondensacyjne wymagają odpowiedniego systemu spalinowego innego niż atmosferyczne. Nasza firma dokonuje także montażu systemu spalinowego dla kotłów kondensacyjnych gazowych. Dobór i wycena urządzeń w naszej firmie jest za darmo ale istnieje konieczność wizji lokalnej. Działamy na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego i województw ościennych.

Zapytaj o cenę 519 848 568 lub www.ambgaz.pl/kontakt/

Posiadamy autoryzację firm:

Danfoss
Junkers
Termet