Naprawa kotłów gazowych Warszawa


Serwis kotłów gazowych Warszawa

519 848 568
De Dietrich

Serwis De Dietrich

Firma De Dietrich to znany producent urządzeń grzewczych, który jest obecny na Polskim rynku od ponad 20 lat. De dietrich to producent kotłów do mieszakn, domów a takze do zastosowań komercyjnych.
Niezależnie od modelu, od najbardziej prostego do najbardziej skomplikowanego, wszystkie urządzenia De Dietrich są doskonałej jakości, dając gwarancję wieloletniej pracy. Zaawansowana wiedza inżynierska, wysoka jakość projektów i materiałów użytych do produkcji oraz najwyższe standardy wykonania mają zapewnić niezawodność urządzeń oraz ich trwałość.

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń firmy De Dietrich, montażem oraz serwisem pogwarancyjnym. Dokonujemy przeglądów, konserwacji, regulacji, szyczenia, sprawdzania szczelności instalacjii gazowej oraz dokonujemy analizy spalin tak aby urządzenie pracowało optymalnie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy De Dietrich oraz do kontaktu w celu profesjonanego montażu urządzeń firmy De Dietrich przez Autoryzowanego Instalatora.Termet Ecocondens Gold Plus Termet Ecocondens Silver Termet Ecocondens Slim Termet Ecocondens IntegraBrotje  Termet   Warmhaus   De Dietrich