Danfoss Link

Jestem smart
Danfoss Link
Proste i inteligentne ogrzewanie

Nowoczesny i zintegrowany system ogrzewania na wyciągnięcie ręki. W systemie Danfoss Link każdy indywidualny komponent, od regulatora wodnego ogrzewania podłogowego po elektroniczne termostaty grzejnikowe, został drobiazgowo zaprojektowany do współdziałania w jednym spójnym systemie – dzięki czemu można go pokochać tak łatwo, jak łatwo się go obsługuje.

Rozwiązanie Smart heating

Panel centralny Danfoss Link CC umożliwia sterowanie termostatami grzejnikowymi Living Connect oraz ogrzewaniem podłogowym – zarówno elektrycznym, jak i wodnym – a także urządzeniami elektrycznymi działającymi na zasadzie funkcji włącz/wyłącz. A dzięki aplikacji Danfoss Link App można sterować ogrzewaniem domu z dowolnego miejsca.

Zapoznaj się z informacjami Danfoss Link

Living Connect Ogrzewanie domu przyszłościProste i inteligentne ogrzewanieSterowanie ogrzewaniem Danfoss Link 

Danfoss Link panel
Pobierz aplikacją na smartfon
Certyfikowany Instalator Danfoss Link

Prowadzimy sprzedaż, doradztwo oraz montaż inteligentnego systemu sterowania ogrzewaniem Danfoss Link. Nasza firma jest Certyfikowanym Instalatorem systemu Danfoss Link.  Jeśli kupiłeś system inteligentnego ogrzewania Danfoss Link to skontaktuj się z nami. Profesjonalnie zamotujemy i skonfigurujemy system. Na terenie Białołęki dojazd gratis. Zapraszamy do kontaktu: Kontakt    519 848 568

Pobierz i wypróbuj aplikację na smartfon.

Pobierz z Google PlayPobierz z App Store

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz